Casa Portagioia to zarówno eleganckie, jak i odprężające zacisze w Toskanii – miejsce będące połączeniem butikowego hotelu z tradycyjną Villą typową dla toskańskiej wsi. Miejsce, gdzie można odpocząć i nabrać sił przed dalszymi podróżami po wspaniałej Toskanii. W Casa Portagioia, trzykrotnie nagrodzonej tytułem Najlepszego B&B na świecie, poczujesz się jak w domu. Kliknij „Rezerwuj teraz” lub skontaktuj się z nami mailowo: tuscany@me.com.


 

Pokój Nocci:

Przestronny pokój z łóżkiem małżeńskim (na życzenie dwa łóżka pojedyncze). Nocci oferuje wspaniałe widoki na ogród, winnicę oraz otaczające sielskie krajobrazy. Posiada własną łazienkę z prysznicem, oddzielne wejście oraz dostęp do ogrodu i basenu. W Casa Portagioia wszystkie pokoje gościnne oferują klimatyzację, WiFi oraz smakowite śniadanie.

W trosce o najwyższy komfort, jaki oferujemy, naszym gościom zapewniamy kolekcję produktów Floris – jednego z najstarszych producentów przyborów toaletowych i kosmetyków o urzekających zapachach.

 

Na udogodnienia składają się:

Klimatyzacja, Wifi, telewizor, Apple TV, płaszcze kąpielowe, kapcie, luksusowe kosmetyki i przybory toaletowe, suszarka do włosów, minibar, miejsce do spędzania czasu na świeżym powietrzu, meble ogrodowe, patio, prywatne wejście, fenomenalny basen, urocze widoki.

;